پوکه فندقی

پوکه بادامی
پوکه بادامی
می 29, 2021
پوکه فندقی

پوکه فندقی

پوکه فندقی

وزن هر متر مکعب  پوکه معدنی فندوقی آحمد آباد تقریبا ۵۰۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم می باشد. این در حالی است که وزن هر متر مکعب  پوکه معدنی   معمولی  به عنوان مثال پوکه معدنی تبریز و شهر بابک تقریبا ۷۰۰ الی ۸۰۰ کیلوگرم می باشد.

کاربرد پوکه معدنی فندوقی
پوکه معدنی فندوقی برای کف سازی و شیب بندی  بین طبقات ساختمان  از پوکه معدنی فندوقی استفاده میشود.

سئوالات متداول شما:درباره پوکه معدنی فندقی

 

پوکه فندقی

پوکه فندقی

 

پوکه فندقی چیست؟

پوکه معدنی به دانه‌های سبک حاصل از فعالیتهای آتشفشانی گفته میشود. مزیت عمده پوکه معدنی نسبت به مصالح ساختمانی وزن بسیار کم، استحکام بالا و نیز پوکی آن می باشد. برای اطلاعات بیشتر پوکه معدنی چیست؟ را مطالعه کنید.

پوکه فندقی معدنی :

پوکه معدنی در سایزهای مختلفی دسته بندی میشوند. هر نوع از پوکه معدنی کاربرد خاص خود را دارد. برای اطلاعات بیشتر انواع پوکه معدنی را مطالعه کنید.

 

پوکه فندقی

پوکه فندقی

 

کاربرد
پوکه معدنی فندقی برای کاربردهای خاص و مهمی استفاده میشوندمثل شیب بندی، بتن سازی، کم کردن فشار خاک … برای اطلاعات بیشتر کاربرد پوکه معدنی را مطالعه کنید.

برتری پوکه معدنی فندقی قروه نسبت به سایر پوکه معدنی
پوکه معدنی قروه نسبت به سایر پوکه معدنی سبک تر است که در متراژ بالا این اختلاف جرم کاملا مشخص است. برای اطلاعات بیشتر مقایسه پوکه معدنی قروه با فوم بتون را مطالعه کنید.

سبزپوکه با قدمتی 70 ساله توانسته روز به روز بر کیفیت محصولات خود بیفزاید. شما میتوانید از سبزپوکه محصولاتی از جمله: پوکه فندقی، پوکه بادامی، پوکه عدسی، پوکه نخودی، پوکه ماسه ای، پوکه معدنی را خریداری نمایید.

 

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ 

 

با ما در تماس باشید

Summary
پوکه فندقی
Article Name
پوکه فندقی
Description
پوکه فندقی | خرید پوکه فندقی | قیمت پوکه فندقی | نحوه خرید پوکه فندقی
Author