پوکه بادامی

پوکه فندقی
پوکه فندقی
می 29, 2021
پوکه مخلوط
پوکه مخلوط
می 29, 2021
پوکه بادامی

پوکه بادامی

خواص پوکه بادامی

وزن هر متر مکعب  پوکه معدنی بادامی آحمد آباد تقریبا ۵۰۰ الی ۶۰۰ کیلوگرم می باشد. این در حالی است که وزن هر متر مکعب  پوکه بادامی معمولی تقریبا ۶۵۰ الی ۸۰۰ کیلوگرم می باشد.

کاربرد
برای شیب بندی وکف سازی طبقات باید از پوکه بادامی با سایز ۱۸ تا ۲۶ میلیمتر استفاده شود.

پوکه بادامی

پوکه بادامی

پوکه معدنی بادامی چیست

پوکه معدنی به دانه‌های سبک حاصل از فعالیتهای آتشفشانی گفته میشود. مزیت عمده پوکه معدنی نسبت به مصالح ساختمانی وزن بسیار کم، استحکام بالا و نیز پوکی آن می باشد. برای اطلاعات بیشتر پوکه معدنی چیست را مطالعه کنید.

انواع پوکه بادامی معدنی

پوکه معدنی در سایزهای مختلفی دسته بندی میشوند. هر نوع از پوکه معدنی کاربرد خاص خود را دارد. برای اطلاعات بیشتر انواع پوکه معدنی را مطالعه کنید.

 

پوکه بادامی

پوکه بادامی

 

کاربرد پوکه معدنی

پوکه معدنی برای کاربردهای خاص و مهمی استفاده میشوندمثل شیب بندی، بتن سازی، کم کردن فشار خاک … برای اطلاعات بیشتر کاربرد پوکه معدنی بادامی  را مطالعه کنید.

برتری پوکه معدنی قروه نسبت به سایر پوکه معدنی
پوکه معدنی قروه نسبت به سایر پوکه معدنی سبک تر است که در متراژ بالا این اختلاف جرم کاملا مشخص است. برای اطلاعات بیشتر مقایسه پوکه معدنی  بادامی قروه را مطالعه کنید.

نحوه خرید پوکه بادامی معدنی

برای خرید پوکه معدنی بادامی هم میتوانید حضوری به دفتر شرکت مراجعه کنید و هم میتوانید با ما در تماس باشید سفارش دهید. برای اطلاعات بیشتر نحوه خرید پوکه معدنی بادامی  را مطالعه کنید.

 

سبزپوکه با قدمتی 70 ساله توانسته روز به روز بر کیفیت محصولات خود بیفزاید. شما میتوانید از سبزپوکه محصولاتی از جمله: پوکه فندقی، پوکه بادامی، پوکه عدسی، پوکه نخودی، پوکه ماسه ای،  پوکه معدنی را خریداری نمایید.

 

به اطلاعات بیشتری نیاز دارید؟ 

 

با ما در تماس باشید

Summary
پوکه بادامی
Article Name
پوکه بادامی
Description
پوکه بادامی | خرید پوکه بادامی | قیمت پوکه بادامی | نحوه خرید پوکه بادامی
Author